مهم ترين نکات در انتخاب چمدان سفر
  • یک شنبه 7 خرداد 1396
  • 898
  • 0
مهم ترين نکات در انتخاب چمدان سفر
مهم ترين نکات در انتخاب چمدان سفر

چمداني که در سفرهاي گردشگري مورد استفاده قرار مي گيرند با چمدان‌هايي که در تور مسافرتي يا تور طبيعت گردي استفاده مي شوند تفاوت هايي چشم گير دارند. به طور حتم چمداني که در تور مشهد مورد استفاده قرار مي دهيد با چمدان يا ساکي که براي تور طبيعت گردي از کوير مصر حمل مي کنيد متفاوت خواهد بود. چمدان شما مي بايست وسيله اي راحت، ايمن و قابل حمل باشد. تنها در اين شرايط است که مي توانيد سفري آرام و بدون دردسر را پشت سر بگذاريد. در اين مقاله قصد داريم به مهم ترين مسائلي که در تهيه‌ي چمدان سفر اهميت دارند اشاره کنيم با ما همراه باشيد.درست پس از آنکه راهي آژانس هاي مسافرتي شديد و بليط خود را تهيه کرديد به اين سوال جواب بدهيد. آيا راهي يک سفر کوتاه هستيد يا سفري بلند را در پيش داريد؟ تور مسافرتي شما يک مقصد دارد يا قرار است از چندين و چند شهر يا مقاصد متفاوت ديدن کنيد؟ در تور مسافرتي خود با وسائل حمل و نقل عمومي جابه جا خواهيد شد يا وسيله‌ي شخصي، قصد داريد در تور طبيعت گردي شرکت کنيد يا خير ؟
ابتداي مقاله را با گردشگراني که قصد دارند يک توربرنامه ريزي چند روزه را آغار کنند اختصاص مي دهيم. اين عزيزان مي بايست يک چمدان کوچک اما حجيم را در نظر بگيرند. چمداني که فضاي کافي براي نگه داري وسائل و تجهيزات شخصي آنها را در خود داشته باشد. اين چمدان لازم است که از استحکام کافي برخوردار بوده و گردشگر را دچار مشکل نکند. چرخ هاي اين چمدان از ديگر نکاتي هستند که لازم است به آن توجه کرد. اين افراد مي توانند در صورت تمايل از کوله پشتي‌هاي مخصوص سفر و يا ساک‌هاي دستي که در انواع چرخ دار و بدون چرخ در بازار عرضه مي شوند نيز استفاده کنند.
سفرهاي ماجراجويانه
مخاطبين اين گونه سفرها لازم است که به اصل سبک بار بودن وفادار باشند. سعي کنيد تنها وسائل شخصي ضروري خود را در طول سفر حمل کنيد. تهيه‌ي يک کوله پشتي مجهز به اين دسته گردشگران پيشنهاد مي شود. چراکه مي توان اين کوله پشتي ها را به صورتي ساده و آسان حمل کرد. از ديگر نکاتي که لازم است در اين خصوص به آن توجه شود ضد آب بودن کوله پشتي اي است که قصد داريد تهيه کنيد.گاهي پيش مي آيد که سفري طولاني را انتخاب مي کنيم. مخاطب اين گونه سفرها به خوبي مي دانند که در دست داشتن يک چمدان با کيفيت در اين سفرها تا چه حد تاثير گذار است. چمدان شما مي‌بايست از نظر ظاهري به حد کافي شکيل و مرتب بوده و پتانسيل حضور در فرودگاه‌هاي بين المللي را داشته باشد. از جهت ديگر استحکام اين چمدان حائز اهميت است. سعي کنيد قبل از خريد ساک يا چمداني را انتخاب کنيد که با ميزان وسائل و تجهيزاتي که قصد داريد در طول سفر به همراه داشته باشيد هماهنگي داشته باشد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر